Matcha Tea
Upresniť hľadanie

BIO MATCHA GASTRO 60g
Akcia
Balenie BIO Matcha Tea Gastro 60g rozdelené po 2g porciách je nie len veľmi praktické pre presné dávkovanie, ale práve vďaka tomu, taktiež nemusíte dávať pozor na jeho skladovanie, pretože ča..
Balenie BIO Matcha Tea Gastro 60g rozdelené ...
12,90€ 14,95€
BIO MATCHA HARMONY 30g
Nové
Balenie BIO Matcha Tea Harmony 30g rozdelené po 2g porciách je nie len veľmi praktické pre presné dávkovanie, ale práve vďaka tomu, taktiež nemusíte dávať pozor na jeho skladovanie, pretože č..
Balenie BIO Matcha Tea Harmony 30g rozdelené...
6,35€ 7,99€
Vychutnajte si luxusnú kombináciu vybraných surovín v BIO kvalite. BIO kukuričný škrob, BIO Matcha Tea, prírodná aróma Energetická hodnota 1493 KJ (..
Vychutnajte si ...
1,00€
Bambusová čajová lyžica Chashaku pre prípravu čaju Matcha. ..
Bambusová čajová lyžica Chashaku pre prípravu...
10,00€
Chasen - nástroj, ručne vyrobený z jedného kusu bambusu, ktorý sa používa na vytvorenie peny v japonskom obradnom čaji Matcha. Táto metlička sa skladá z 80 štetiniek, čo je ideálny počet na ..
Chasen - nástroj, ručne vyrobený z jedného ku...
16,90€
Kameninový chawan (čavan) z dielne slovenského keramikára  vytvorený priamo pre prípravu 100% BIO japonského zeleného čaju MATCHA. Vhodný na čajové obrady spolu s produktom CHASEN - ..
Kameninový chawan (čavan) z dielne slovensk...
13,99€
Popis produktu Matcha Anti-Age vyživujúce olejové sérum Matcha Anti-Ageobsah 50 mltrvanlivosť 1 rokvýrobca: Delibutus.cz Čo je Matcha Anti-Age?  Vyživujúce olejové séru..
Popis produktu Matcha Anti-Age vyži...
14,95€
MATCHA KARITÉ 50ml
Nové
MATCHA KARITÉ - bambucké maslo 50ml Popis produktu Matcha Karité vyživujúce maslo pre pleť Matcha Karitéobsah 50 mltrvanlivosť 1 rokobal v CZ, SKvýrobca: Delibutus.cz Čo je Matcha..
MATCHA KARITÉ - bambucké maslo 50ml ...
12,95€
ideálny na cestyobjem 0,7 lideálny pre prípravu studených aj teplých nápojov100 % tesnosťvysoká kvalitanetoxický plastbezpečné použitie v mikrovlnnej rúre a v umývačke na riadneobsahuje BPA..
ideálny na cestyobjem 0,7 lideálny pre prípra...
3,50€
ideálny na cestyobjem 0,7 lideálny pre prípravu studených aj teplých nápojov100 % tesnosťvysoká kvalitanetoxický plastbezpečné použitie v mikrovlnnej rúre a v umývačke na riadneobsahuje BPA..
ideálny na cestyobjem 0,7 lideálny pre prípra...
3,50€
Šport a Matcha Tea ide jednoznačne dokopy. Preto sme sa rozhodli pripraviť pre Vás zaujímavú ponuku. Je jasné, že jedna ruka netlieska, ale vychutnať si Matcha Tea pohodlne jednou rukou j..
Šport a Matcha Tea ide jednoznačne dokopy. Pr...
3,50€
Čo je prekyslenie Pre zdravie človeka je najdôležitejšie udržanie rovnováhy medzi zásadami a kyselinami v telesných tekutinách a bunkách. Hodnota pH krvi je 7,4. To znamená, že ..
Čo je prekyslenie Pre zdravie človeka je n...
0,20€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 16 položiek (2 stránok)