Tester pH

0,20€
Cena vo vernostných bodoch: 20
  • Kód produktu: MA013
  • Vernostné body: 1
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Čo je prekyslenie

Pre zdravie človeka je najdôležitejšie udržanie rovnováhy medzi zásadami a kyselinami v telesných tekutinách a bunkách. Hodnota pH krvi je 7,4. To znamená, že ľudská krv je veľmi mierne zásaditá. Prekyslenie organizmu je stav, pri ktorom je v krvi a v tkanivách nadmerné množstvo kyselín.

 

Úloha minerálov a stopových prvkov

Rovnováhu zásad zabezpečujú predovšetkým sodík, vápnik, draslík, horčík a železo. Ak prijmeme do tela príliš málo týchto minerálov, telo siahne na zásadité minerálne látky uložené v kostiach, zuboch, tkanivách a orgánoch, aby vyrovnalo prebytok kyselín.

 

Choroby podmienené kyselinami

Chronická únava, slabosť, nedostatok energie, bolesti hlavy a poruchy sústredenia, oslabená imunita, tráviace ťažkosti, cukrovka, kĺbové ochorenia, osteoporóza, potenie a silný telesný pach, psychické poruchy, žlčníkové kamene a obličkové kamene. „Kyslá“ choroba číslo jeden je rakovina!

 

Ako sa dá zistiť, či je organizmus prekyslený?

Test je veľmi jednoduchý a rýchly. K stanoveniu sa používa jednorazový „pH diagnostický papierik“.

POSTUP: Koniec papierika namočte v rannom moči, počkajte pár sekúnd a porovnajte farbu papierika so škálou na priloženej farebnej stupnici.

 

Matcha čaj má ideálne ph – môžete si to tiež ľahko otestovať pomocou diagnostického papierika a porovnať s pH Vášho moču.

Hodnotenia (0)

Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!
    Zlé           Dobré